Polonezköy’de Konaklama (Nerede Kalınır? Tavsiyeler)


İstanbul’da hafta sonu kaçış mekanı arayanlar için en çok tercih edilen yerlerden birisi konumunda olan Polonezköy, kendine has doğal güzellikleri ve yeşilin her tonunu içinize çekebileceğiniz temiz havası ile sıkıcı ve bunaltıcı İstanbul günlerinizde sizi yeniden hayata döndürecek bir yer. Bu sayfamızda Polonezköy’de konaklama imkanları, oteller, butik oteller, pansiyonlar, sunulan hizmetler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Polonezköy, yeme içme mekanları dışında aynı zamanda kendine has konaklama mekanları ile de ünlü.

Polonezköy’de konaklama imkanları çok çeşitli. Club otel, butik otel veya pansiyon olarak hizmet veren irili ufaklı çok sayıda villa ve mekan bulunuyor. Polonezköy bölgesindeki en ucuz otel fiyatları için Enuygun.com’a bakabilirsiniz.

Yemyeşil çimenlikleri ve kendine has çitleriyle gülümseyen ahşap evleri ve dalları çiçek ve meyve dolu ağaçlarının peyzajı ile birlikte İstanbul’a bir köy evinde temiz aile pansiyonu kavramını getiren Polonezköy’de özellikle pansiyonculuk meşhur.


Ayrıca, yaz aylarında tatile gidemeyenler ve İstanbul’un bunaltıcı sıcağından kurtulmak isteyenler için de bazı otel ve pansiyonlarda açık yüzme havuzu imkanı da bulunuyor.

Bununla birlikte, Polonezköy’ün yakın çevresinde de yine kaliteli hizmet sunan bir kaç otel bulunuyor.

Aşağıdaki sayfalarımızda Polonezköy’de bulunan otel ve pansiyonların listesi, iletişim bilgisi ve tavsiyelerimizi bulabilirsiniz.


POPÜLER SAYFALAR


Daha Fazlası

İlgili Sayfalar