Polonezköy’de Piknik, Et Mangal ve Barbekü


İstanbul’da hafta sonu aktiviteleri için en çok tercih edilen beldelerden birisi konumunda olan Polonezköy, sıkıcı ve bunaltıcı İstanbul günlerinizde sizi yeniden hayata döndürecek bir yer. Bu sayfamızda Polonezköy’de piknik, et mangal ve barbekü imkanı sunan kaliteli mekanlar, bahçe piknik, et mangal ve barbekü mekanları, sunulan hizmetler, aktiviteler ve imkanlar hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Kendine has doğal güzellikleri, yeşilin her tonunu içinize çekebileceğiniz temiz havası, geniş bahçelerinde kurulu mekanları ile ziyaretçilerine piknik, et-mangal ve kendin pişir kendin ye imkanı sunuyor.

Polonezköy’ü özellikle hafta sonları ziyaret edenlerin büyük bir kısmı, yemyeşil doğal bir ortamda piknik, et-mangal ve kendin pişir kendi ye aktivitesi için köye geliyor.

Polonezköy’de bahçe içerisinde piknik ve et-mangal imkanı sunan mekanlar mevcut, ayrıca Polonezköy’ün yakın çevresinde de çok sayıda piknik ve et mangal hizmeti sunan mekanlar bulunuyor.


Özellikle Polonezköy’e yaklaşık 5 km. mesafede bulunan Cumhuriyetköy, sonrasında Riva yolu üzeri dere kenarları, Bozhane mevkii, diğer tarafta Ayazma Köyü yakınlarında yol kenarlarında sıralanmış çok sayıda güzel bahçe ve piknik alanları bulunuyor.

Her biri birbirinden farklı imkanlar sunan bu mekanlar dilediğiniz gibi bir hafta sonu yeme içme keyfi yaşayabilirsiniz.

Polonezköy’de bulunan Piknik, Et Mangal Mekanları

  • Mari’s House Cafe Restaurant, Tel: 0216 432 32 71
  • Obora Et Mangal, Tel: 0216 432 32 24
  • Yeji Dohoda Et Mangal, Tel: 0216 432 31 33
  • Lara Pansiyon, Tel: 0216 432 31 59

Tavsiyelerimiz

Mari’s House Cafe & Restaurant

Alkolsüz olarak hizmet veren, butik bir işletme olan Mari’s House, manzaralı geniş bahçesi, özel menüleri, ev yemekleri, tatlıları, köy kahvaltısı, piknik ve et-mangal keyfi ile çok güzel ve otantik bir ortamda misafirlerini ağırlıyor…

Mari’s House hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler

Adres: Polonezköy Beykoz Cad. No:8
Tel: 0216 432 32 71Lara Pansiyon

Yeşillikler içinde keyfine doyamayacağınız güzellikte manzarası, havuzu, özel menüleri ve sakinliğiyle farklı bir ortamın keyfini Lara Pansiyon’da sürebilirsiniz…

Lara Pansiyon hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler

Adres: Polonezköy 75.Yıl Cad. No:89
Tel: 0216 432 31 59


Synosse Park Otel

Polonezköy’ün merkezide yer alan Synosse Park Otel, yeşillikler içerisinde mekanı, konaklama, restoran, bar, açık havuz, yeme içme imkanları ve kaliteli hizmeti ile misafirlerini ağırlıyor.

Adres: Cumhuriyet Cad. Elma Bahçeleri Sitesi A1-A2 D:A3 Blok, Tel: 0216 432 33 33


Santa Roza Butik Otel

Polonezköy’ün hemen girişinde yer alan ve doğa içinde huzur dolu bir konaklama ve yeme içme imkanı sunan Santa Roza Otel, misafirlerine güzel bir hafta sonu tatil ve aktivite hizmeti sunuyor.


Adres: Beykoz Caddesi No:31/A, Tel: 0216 432 30 15


Polonezköy Country Club Otel

Polonezköy’ün en uç iç taraflarında büyük bir alanda kurulu Polonezköy Country Club, konaklama imkanları, açık havuzu, büyük bahçe alanı, hayvanat bahçesi, restoran, piknik ve yeme içme imkanları ile ziyaretçilerini ağırlıyor.

Adres: 75.Yıl cad. No:58/A, Tel: 0216 432 30 51


Green House Garden Piknik

Polonezköy’e yaklaşık 5,8 km. mesafede yer alan Green House Garden Piknik’te, yaz aylarının doyumsuz sıcaklığı ve güzelliğinde piknik yapabilir, birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekleri tadabilir, çeşitli sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kış aylarında ise, şömine karşısında, koyu sohbetlere dalabilirsiniz…

Green House Garden Piknik hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler

Adres: Polonezköy Cumhuriyetköy yolu üzeri
Tel: 0216 434 61 00


Güzelvadi Restaurant – Et Mangal

Polonezköy’e yaklaşık 10 km. mesafede Riva deresi kenarında bulunan bu güzel mekanda gönlünüzce dinlenebilir, et-mangal, meze çeşitleri ve ara sıcaklar ile kendinize güzel bir hafta sonu tatili hediyesi verebilirsiniz…

Güzelvadi Restaurant hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler

Adres: Bozhane mevkii, Riva yolu üzeri
Tel: 0 537 594 70 63 – 0 532 270 81 07


POPÜLER SAYFALAR


Daha Fazlası

İlgili Sayfalar