adplus-dvertising

Polonezkoy.com Reklam

Reklam hizmetleri

polonezkoy.com, Polonezköy’ü tanıtan ve sunduğu zengin ve kaliteli içerikle yerli ve yabancı ziyaretçi potansiyeli yüksek olan bir Polonezköy Gezi ve Kültür Rehberi portalıdır.

Neler Yapabiliriz?

Banner Reklamları

Web sitemizin tüm alt sayfalarındaki yan ve üst alanlara (side bar, header) 728×90, 300×250, 300×125 vb. boyutlarda banner reklamınıza yer verebiliriz.

İlgili Sayfalarda Listeleme

Polonezköy ve çevresindeki restoran, et-mangal, piknik yeri, otel, pansiyon, villa, günlük tur gibi firmanız/tesisinizi web sayfamızın ilgili bölümlerinde ayrıntılı olarak tanıtarak reklamını yapabiliriz.

Link Verme (Text Links)

Web sitemizdeki yazılarımızda belirli kelimelerden sizin web sitenize link vererek (text links) veya banner koyarak bu sayede arama motoru optimizasyonunuza (SEO) katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı

Firmanızın tanıtımına katkıda bulunmak üzere her türlü tanıtım yazısı yazabilir (siz de yazıp gönderebilirsiniz) ve maksimum 2 adet link vermek suretiyle yayınlayabiliriz.

Not: Yalnızca gezi, seyahat, turizm, tatil, tur, otel ve konaklama gibi içeriğimiz ile uyumlu sektörlerden reklamınızı yayınlayabiliriz. Reklamınız web sitemizde 1 yıl süre ile yayınlanır.

İletişim

Reklam ve diğer sorularınız için info@polonezkoy.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Polonezkoy.com (Alive Media)

    polonezkoy.com, Alive Media olarak tescilli şahıs şirketi olarak gönüllü bir ekip tarafından yönetilen tatil ve seyahat portalıdır. Web sitesinin herhangi bir sivil kuruluşla bağlantısı yoktur. Polonezkoy.com seyahat acentesi değildir.

    E-posta

    info@polonezkoy.com