Villa Polonez Butik Otel, Restoran, Kahvaltı, Kır Düğünü


Polonezköy’e geldiğinizde güzel bir konaklama, dinlence ve lezzetli mutfağında yeme içme keyfi sürebileceğiniz kaliteli yerlerden birisi de Villa Polonez.

Villa Polonez’de günübirlik yeme içme keyfi sürebilir, orman ve vadi manzaralı odalarında konaklayabilir ve kahvaltınızı suit odanızın bahçesinde yapabilirsiniz.

Kır düğünü, nikah, iş yemekleri, toplantı gibi özel günlerinizde de mekanın sunduğu özel imkanlardan faydalanabilirsiniz.


Konaklama

Butik otel statüsündeki Villa Polonez, yeni hizmete giren kaliteli ve temiz toplam 8 odası ile misafirlerine hizmet veriyor.

4 adet standart, 3 adet deluxe ve 1 adet suit odası bulunuyor. Deluxe ve suit odalar için oda kahvaltı ve balkona kahvaltı servisi yapılıyor.

Standart ve deluxe odalar: Klima, İnternet (Wi-Fi), Televizyon, Emanet Kasası, Minibar, Duş, Telefon, Banyo, Havlu, Netflix

Suit oda: Klima, İnternet (Wi-Fi), Televizyon, Emanet Kasası, Minibar, Duş, Telefon, Banyo, Havlu, Balkon, Jakuzi, Manzara, Netflix, Şömine

Kahvaltı ve Ala Carte Restoran

Villa Polonez, son derece etkileyici bahçesi ve yeşillikler içindeki manzarası ile misafirlerine serpme kahvaltı, brunch ve ala carte restoranında eşsiz bir yeme içme keyfi sunuyor.

Soğuk ve sıcak başlangıçlar, ana yemekler, salatalar, makarnalar, pizza çeşitleri, vegan yemekler, tatlılar…


Menü ve fiyatlar için tıklayınız

Kır Düğünü, Organizasyon, Şirket Toplantıları

Villa Polonez, yenilenen mekanı ve mutfağı ile kır düğünü, nişan, şirket toplantıları gibi özel organizasyonlarınız için Polonezköy’deki en popüler mekanlardan birisi konumunda.

Deneyimli ekibi ile tüm organizasyonlarınızı gönül rahatlığı içinde Villa Polonez’de gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Adres: Polonezköy Mah. Seyri Caddesi Aytaç çıkmazı, Beykoz-İstanbul
Tel: 0530 090 13 93
Web: villapolonez.com

Lokasyon Haritası


POPÜLER SAYFALAR


Daha Fazlası

İlgili Sayfalar