Polonezköy’de Kır Düğünü, Nişan ve Özel Günler (Mekanlar, Tavsiyeler)

Düğünüzü nerede yapacağınızı düşündünüz mü? Polonezköy’de muhteşem doğal güzellikler içinde güzel bir kır düğününe ne dersiniz?


Polonezköy ve çevresi; doğası, temiz havası ve yeşilin her tonunu barındıran eşsiz tabiatı ile size güzellikler içinde kır düğünü, nişan, sünnet düğünü gibi çeşitli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapma imkanı sunuyor.

Son yıllarda trend haline gelen kır düğünleri, kapalı ve sınırlı kapasiteli mekanlara yeni bir alternatif olarak düğün sektöründe yerini almış durumda.

Aynı zamanda İstanbul’a yakın olması nedeniyle de son yıllarda Polonezköy, özellikle kır düğünleri ve özel organizasyonlar için en çok tercih edilen bölgelerden birisi konumuna gelmiş durumda.


Kır Düğünü ve Özel Günler için Popüler Mekanlar

Polonezköy ve yakın çevresinde bulunan, geniş yeşil alanlara sahip mekanlar, oteller, villalar ve bahçeler, özellikle kır düğünü ve nişan gibi özel organizasyonlar için çok ideal ortamlar sunuyor.

Yine Polonezköy ve yakın çevresinde bulunan havuzlu mekanlar da havuz başı düğün ve özel organizasyonlar için çok ideal.

Polonezköy’ün yakın çevresinde de yine havuzlu bir kaç otel bulunuyor.

  • Club Adampol Otel, Tel: 0216 432 31 54
  • Synosse Park Otel, Tel: 0216 432 33 33
  • Park Otel, Tel: 0216 432 36 36
  • Yeji Dohoda, Tel: 0216 432 31 33
  • Green House Garden Park Otel, Tel: 0216 434 55 33