Polonezköy’de Kır Düğünü, Nişan ve Özel Günler (Mekanlar, Tavsiyeler)

Düğünüzü nerede yapacağınızı düşündünüz mü? Polonezköy’de muhteşem doğal güzellikler içinde güzel bir kır düğününe ne dersiniz?


Polonezköy ve çevresi; doğası, temiz havası ve yeşilin her tonunu barındıran eşsiz tabiatı ile size güzellikler içinde kır düğünü, nişan, sünnet düğünü gibi çeşitli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapma imkanı sunuyor.

Son yıllarda trend haline gelen kır düğünleri, kapalı ve sınırlı kapasiteli mekanlara yeni bir alternatif olarak düğün sektöründe yerini almış durumda.

Aynı zamanda İstanbul’a yakın olması nedeniyle de son yıllarda Polonezköy, özellikle kır düğünleri ve özel organizasyonlar için en çok tercih edilen bölgelerden birisi konumuna gelmiş durumda.


Kır Düğünü ve Özel Günler için Popüler Mekanlar

Polonezköy ve yakın çevresinde bulunan, geniş yeşil alanlara sahip mekanlar, oteller, villalar ve bahçeler, özellikle kır düğünü ve nişan gibi özel organizasyonlar için çok ideal ortamlar sunuyor.

Yine Polonezköy ve yakın çevresinde bulunan havuzlu mekanlar da havuz başı düğün ve özel organizasyonlar için çok ideal.

Polonezköy’ün yakın çevresinde de yine havuzlu bir kaç otel bulunuyor.

  • Villa Polonez, Tel: 0530 090 13 93
  • Club Adampol Otel, Tel: 0216 432 31 54
  • Synosse Park Otel, Tel: 0216 432 33 33
  • Park Otel, Tel: 0216 432 36 36
  • Yeji Dohoda, Tel: 0216 432 31 33
  • Green House Garden Park Otel, Tel: 0216 434 55 33

Tavsiyelerimiz

Villa Polonez Butik Otel & Restaurant

Villa Polonez’de günübirlik yeme içme keyfi sürebilir, orman ve vadi manzaralı odalarında konaklayabilir ve kahvaltınızı suit odanızın bahçesinde yapabilirsiniz.

Kır düğünü, nikah, iş yemekleri, toplantı gibi özel günlerinizde de mekanın sunduğu özel imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Villa Polonez hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler


Adres: Polonezköy Mah. Seyri Caddesi Aytaç çıkmazı
Tel: 0530 090 13 93


Green House Garden Park Hotel

Polonezköy’e yaklaşık 7,4 km. mesafede bulunan Green House Garden Park Hotel, doğal ortamı, oksijeni, meşe ormanı, kendinizi ve arkadaşlarınızı evinizde hissettirecek bungalow evleri, yürüyüş alanları, havuzu, aktiviteleri ile hafta sonu tatiliniz için çok ideal bir ortam sunuyor.

Adres: Cumhuriyetköy, Tel: 0216 434 55 33 (Pbx)

Green House Garden Park hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler


Green House Garden Piknik

Polonezköy’e yaklaşık 5,8 km. mesafede yer alan Green House Garden Piknik’te, yaz aylarının doyumsuz sıcaklığı ve güzelliğinde piknik yapabilir, birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekleri tadabilir, çeşitli sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kış aylarında ise, şömine karşısında, koyu sohbetlere dalabilirsiniz…

Green House Garden Piknik hakkında ayrıntılı bilgiler ve resimler

Adres: Polonezköy Cumhuriyetköy yolu üzeri
Tel: 0216 434 61 00